13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PERİNÇEK’İN TRUMP’A CEVABINI TWİTTER ENGELLEDİ!

Sosyal Paylaşım sitesi Twitter, Doğu Perinçek'in Donald Trump'ın tehdidine yanıt olarak yazdığı #MahvolursunTrump etiketinin yayılmasına engel olamadığı için özür diledi.

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye’nin Barış Pınarı Harekâtı üzerine sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden “Türkiye ekonomisini mahvederim” tehdidinde bulunmuş, bunun üzerine Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek İngilizce ve Türkçe "Mr. Trump you can destroy only USA (Trump sen ancak ABD’yi mahvedebilirsin) diye cevap vermiş ve #MahvolursunTrump etiketini kullanmıştı. Etikete kısa sürede binlerce mesaj atılmış fakat etiket Trend Topic listesinde görünmemişti.

ABD'deki etkili haber sitelerinden Breitbart’ın haberine göre teknoloji muhabiri Allum Bokhari'ye konuşan Twitter Sözcüsü, “Bu cümle (#MahvolursunTrump) trendlerde görünmemeliydi ve bu hata için üzgünüz. Bazen, belirli içerikleri engelliyoruz ve bunda da şuan için aynısını yaptık” dedi. (Breitbart’ın haberi: https://www.breitbart.com/tech/2019/10/07/twitter-apologizes-for-allowing-die-trump-to-trend-in-turkey/ )Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.