10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK MUHALEFETE SERT SÖZLER İLE YÜKLENDİ

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, muhalefete çok sert sözler ile tepki gösterdi.

Sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda, “bunların çıkarlarına dokunan asıl tehlike; vatan için "Ser" den geçen ülkücülerdir” diyen MHP’li Sazak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Büyük adamlara sataşarak büyük olmak hayaline kapılan, devletinin beka kaygısını taşımayan, ilkeleri çıkar olan ve makam için siyaset yapan, siyaset eskilerinden; Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli'yi anlamalarını beklemek abesle iştigaldir. Nesilleri tükenemeyen ve besi yerleri sürekli değişen bu türlerin; son dönemlerde ana muhalefet partisinde uygun ortamı buldukları çok açıktır. Ülkemizin yedi düvele verdiği mücadeleye destek olunacağı yerde, bu mandacı zihniyet ve ana muhalefet partisi merkez yönetiminin; suni kimlik sorunuyla terör destekçiliği, Alevilik - Sünnilik ile mezhep ayrımcılığı yaptığı ve kadın hakları, özgürlükler, demokrasi, insan hakları, EYT gibi temel mağduriyetleri kullanarak sorun çözmek yerine; kaos ve kışkırtma ile toplum da infial yaratma niyetinde olduğu gözlenmektedir. Ana muhalefet çatısı altında üretilip çoğaltılan bu zavallı makule, kaderimiz olan coğrafyamızda, tarihsel olarak bize karşı birleşen güçlerin değirmenine su taşımakla görevlidir. Bunların çıkarlarına dokunan asıl tehlike; vatan için "Ser" den geçen ülkücülerdir.”

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.