9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAZAK’TAN GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, CHP’nin FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için araştırma önergesi sunmasına ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kitaplarını satışa sunmasına sert sözler ile tepki gösterdi. 

HANGİ YÜZLE, HANGİ ONURLA MECLİSE ÖNERGE VERİYOR?

CHP’nin, FETÖ/PDY'nin siyasi ayağının ortaya çıkarılması için araştırma önergesi sunmasına tepki gösteren MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, sosyal medya hesaplarından yazılı açıklamada bulundu. MHP’li Sazak yayınladığı mesajda konuyu ilişkin şunları kaydetti:

“Şehit cenazesinde terörist arayan zadeler, kalkışma sırasında tankların arasından güvenle geçen zadeler, hangi yüzle, hangi onurla; neyin mücadelesi ve kimleri kandırmak için FETÖ’nün siyasi ayağını araştırılması için meclise önerge veriyor?

Bu samimiyetsizlik, halkımızı kandırmak ve dolaylı olarak da FETÖ’yü kollamaktır. Çoğunluğuz şer ittifakı içindesiniz, terörden medet uman yancılar olarak yaptığınız sözde muhalefetinizle zavallısınız...”

KUCAKLADIĞIN 16 MİLYONU TEMSİL Mİ EDİYORSUN?

MHP’li Sazak, ayrıca sosyal medyada büyük infiale neden olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Kitapçısı'nda satışa sunulan Selahattin Demirtaş’ın kitapları ile ilgili ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “kucakladığın 16 milyonu temsil mi ediyorsun? Yoksa teröre teslim mi ediyorsun?” diye sordu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.