13 Ağustos 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ak Parti’den, Ayasofya Kararı Sonrası Vatandaşa Lokma İkramı

86 yıl önce müzeye çevrilen Ayasofya ile ilgili olarak alınan karar tüm İslam coğrafyasında sevinçle karşılandı. Medyanın ve sosyal medyanın gündemi de yine Ayasofya'ydı. Karar sonrası İstanbul'da vatandaşlar ilk ezanı dinlemek için Ayasofya önünde toplandı, şükür namazları kılındı. 86 yıllık özlemin sona ermesi sonrası yaşanan sevinçler dile getirildi. AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı da Ayasofya’nın 86 yıl sonra yeniden ibadete açılması nedeniyle ikindi namazına müteakip Çarşı Camii önünde lokma dağıtımı gerçekleştirdi.

#AyasofyaCamiiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.