18 Eylül 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ümit Özdağ’dan Meral Akşener’e Selahattin Demirtaş göndermesi

Ahmet Hakan'ın konuğu olan Ümit Özdağ, Meral Akşener'in kendisine Selahattin Demirtaş kadar değer vermediğini söyledi.

İYİ Parti'den, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia etmesi üzerine ihraç edilen Ümit Özdağ yeni açıklamalarda bulundu.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan Özdağ, gelişmelerin ardından partiden ihraç edilmeyi beklediğini söyleyerek Selahattin Demirtaş ve Meral Akşlener arasında gündeme gelen 'kahvaltı' diyaloğunu hatırlattı.

Ümit Özdağ'dan Meral Akşener'e Selahattin Demirtaş göndermesi VİDEO

"KEŞKE BANA DA KAHVE İKRAM ETSEYDİ"

Özdağ, Meral Akşener'in kendisine Selahattin Demirtaş kadar değer vermediğini söyledi. 

Özdağ, "Keşke sayın Akşener, benim yaptığım eleştiriye tahammül gösterip sabah kahvaltısı ikram ederim dediği Selahattin Demirtaş kadar bana da değer verseydi ve bana da bir bir kahve ikram edip deseydi ki; 'Ümit Bey sizinle yollarımı ayırmak istiyorum' deseydi." ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı'nın HDP ile yeni anayasa çalışma taslağı hazırladığı iddiasını da yineyen Özdağ, " Benim yapmam gereken, Türk milliyetçilerine, 'Arkadaşlar böyle bir anayasa var' demektir. Bana İbrahim Kaboğlu verdi bunu. Bana vermeden önce gazetelere açıkladı. Ben de öyle haberdar oldum." dedi.

ensonhaber.comGönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar