18 Şubat 2020 Salı
Lider ve Sistem 2

Lider ve Sistem 2

Hüseyin DÜŞ
Hüseyin DÜŞ


“Kıyamet gününde verdiği sözde durmayan herkes için bir bayrak bulunur. Vefasızlığı ve dönekliği ölçüsünde yükseltilir haberiniz olsun!.. Milletin başına geçenlerin döneklik ve vefasızlığından daha büyük döneklik ve vefasızlık yoktur.” [Müslim, Cihad 16]

 

  Dalkavuk kılıklı yandaşların yakıştırmalarıyla Dünya Lideri olunmaz. Eğer bir dünya liderinden söz edilmesi gerekiyorsa, bu kişi kısa sürede büyük işler başarmış olmalıdır.

  Türlü baskılarla devam eden 1 yıllık iktidarında zarar eden kamu kuruluşlarını kara geçiren, vatandaşın sırtına 1 kuruş yeni vergi ve zam yükü yüklemeyen, işçi, memur, ssk ve bağkur emeklilerine %100-250 maaş zammı veren birinden bahsediyor olmalıyız.

 

  Hem bir Dünya Lideri emperyalist güçlerin meydana getirdiği NATO, AB, BM gibi kuruluşların peşinde BOP adı altında önce Ortadoğu’nun karış karış kan gölüne döndürülmesine sonra da Büyük İsrail’in kurulmasına hizmet etmemelidir. Eğer yapabiliyorsa 6 ay gibi bir sürede Ortadoğu ve İslam ülkeleriyle, kendisinin liderliğinde bir birliktelik kurar… Biz Dünya Liderinde bunları bekliyoruz…

  İnsan hakları ve özgürlükleri konusunda Emperyalist Batı’nın kriterleri uğruna değil, milletinin inancı uğruna karar alır ve kanunlar yapar. Komşu Müslüman ülkelere Batılı vampirlerin saldırmasına imkan verecek zemin hazırlamaz.

  Bizim Dünya Liderimiz tükürdüğünü yalamaz. Siz insanlara şöyle şöyle yapan canavarlarsınız deyip yarım saat sonra dünya medyasının karşısında ben böyle söylemedim deyip yan çizmez. Süregelen tüm işbirliği anlaşmalarını iptal eder. O devletle 1 kuruşluk ticaret yapmaz.

  Dünya Lideri ve Dava Adamı olan Müslüman sözünün eridir. İnancının gereği iktidarının gideceğini bilse de mazlumun yanında zalimin karşısında olur. “Emri bil maruf, nehyi anil münker” yapar.

  Belli bir makama gelene kadar milletin hissiyatına hitap eden bir kişiliğe bürünüpte sonra ben değiştim demez.

15 sene önce düşmanı İsrail, Amerika ve Sömürücü Batı iken şimdi dost olan,

15 sene önce Başörtüsü namusumuzdur diyen,

15 sene önce Taksim’e Cami yapıcam diyen,

15 sene önce Ayasofya’yı Cami olarak ibadete açıcaz diyen,

15 sene önce Faiz alanda verende melundur diyen,

15 sene önce AB hristiyan kulubüdür, ne işimiz var AB’yle diyen,

15 sene önce Domuz eti yediriyorlar bu millete diyen,

15 sene önce Zina’ya yaklaşmayın deyip Genelevleri kapatıcaz diyen,

v.s, v.s, v.s daha neler eklenebilir neler ama uzatmayalım.    

 

  Ama gün gelipte iktidara gelince bu söylemlerinin tam tersini yapan Liderlere ne demeli?

Etkin güçler istiyor diye yasa çıkaran, onların eşbaşkanlığını yapan, bir zamanlar Avrupa’nın krallarını tayin eden bir ecdadın torunlarını ne olur bizi de alın deyip AB bakanlığı kurdurmak gibi onur kırıcı icraatlara imza atanlar asla Dünya Lideri olamazlar. Olsa olsa Dünya Piyonu olurlar.

  Allah aşkına sevgili dostlar!.. pusulası bozulmuş, yönünü ve varacağı limanı bilmeyen insandan Dünya Lideri olur mu?

 

  Allahu Teala’nın Kuran-ı Keriminde bizlere pek çok ayette Yahudi ve Hristiyanları değil Müminleri dost edinin, onlardan değil benden korkun ve bana tevekkül edin demesine rağmen hala burnunun dikine ve Rabbine inat hareket edenler bırakın Dünya Lideri olmayı, aklı başında birimidir acaba?.. Eğer aklı yerinde ise Allah korusun bu Firavuni Sistemin Münafık Lideri olmaya doğru bir gidiştir.

  Eğer birilerinin dediği gibi bu yapılan icraatlar bir yerlere gelene kadar rol gereği yapılan Takiyeler ise ne ala!.. Samimi iseler Allah (c.c) yollarını açık etsin…

 

  Şu soruyla sizleri baş başa bırakarak bitirmek istiyorum. Kalın sağlıcakla, aziz dostlar!..

 

  Özünde Müslüman ve doğulu olan Türkiye; daha 100 yıl öncesinde “Bağımsızlık Savaşı” yaptığı Emperyalist Batılı ülkelerin oluşturdukları siyasi, ekonomik ve kültürel birliklerde ve aynı safta yer alabilir mi?YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.